Skip to content
vineri, octombrie 10, 2025

AUTOREPORT

Cele mai noi stiri si teste auto

  • NEWS
  • DRIVE TEST
  • EXTRA
  • BLOG
  • STORIES&PEOPLE
  • VIDEO
  • ORA DE SIGURANȚĂ RUTIERĂ
  • CONTACT
You are here
  • Home
  • DRIVE TEST
  • Kia Rio – facelift pe sub „piele”
  • Test KIA RIO Facelift (4)

Test KIA RIO Facelift (4)

decembrie 28, 2020 auto

Navigare în articole

Kia Rio – facelift pe sub „piele”

Categorii

Articole recente

  • Dacia Hipster este doar un simptom al unui lobby susținut al producătorilor europeni care cer să fie lăsați să producă mașini mai mici și mai nesigure
  • Anatomia unei Piețe Auto în Fierbere: Creșterile Spectaculoase ale Noilor Tigri Chinezii Aduc Liderul BYD la Prima Scădere Majoră
  • DS N°4: Avangarda Hatchback-urilor Compacte Premium, cu o Gamă Multi-Energetică Fără Precedent
  • Producția de Automobile din România: Ritm Susținut, dar cu o Ușoară Frânare în Primele Nouă Luni din 2025
  • Tesla promite un Model Y+ în China cu o autonomie de 800 km

Etichete

Audi Bentley BMW BYD Chery Citroen Compacte concept Dacia DS Ferrari FIAT Ford Geely General Motors Honda Hyundai Jaguar Kia Lamborghini masini eco masini electrice Mazda Mercedes-Benz MG MINI Mitsubishi Motorsport Nissan Nokian Tyres Opel Peugeot Porsche Renault Rolls Royce SEAT Skoda Stellantis subcompacte SUV Tesla Toyota Volkswagen Volvo VW

Stiri din IT – Technoreport.ro

  • Rusia: Vânzările de telefoane mobile au scăzut cu 20% în trimestrul al treileaRusia: Vânzările de telefoane mobile au scăzut cu 20% în trimestrul al treilea
    Vânzările de telefoane mobile în Rusia au scăzut cu 20% în trimestrul al treilea al acestui an comparativ cu perioada similară a anului precedent, iar cererea s-a îndreptat către produse mai ieftine, se arată într-un articol publicat joi în cotidianul Izvestia, transmite EFE. Read more »
    Source: TechnoReport.ro | Published: octombrie 4, 2025 - 5:00 pm
  • China reduce folosirea echipamentelor Nokia și Ericsson în rețelele de telecomunicațiiChina reduce folosirea echipamentelor Nokia și Ericsson în rețelele de telecomunicații
    China reduce utilizarea echipamentelor companiilor europene Nokia și Ericsson în rețelele sale, în cadrul încercărilor președintelui Xi Jinping de a decupla infrastructura tehnică critică a țării de Occident, se arată într-un articol apărut în publicația britanică Financial Times (FT). Read more »
    Source: TechnoReport.ro | Published: octombrie 3, 2025 - 4:22 am
  • Prețul mediu al telefoanelor urcă de la an la anPrețul mediu al telefoanelor urcă de la an la an
    Prețul mediu al smartphone-urilor urcă de la un an la altul, pe măsură ce tot mai mulți oameni aleg modele premium. Dacă în 2024 un telefon costa, în medie, 357 de dolari, în 2025 valoarea urmează să ajungă la 370 de dolari, iar până în 2029 se estimează că va… Read more »
    Source: TechnoReport.ro | Published: octombrie 3, 2025 - 4:20 am
  • Amazon lansează noi Kindle-uriAmazon lansează noi Kindle-uri
    Gigantul american Amazon a prezentat mai multe dispozitive noi, printre care şi ebook reader-ele Kindle, într-un eveniment în care s-a concentrat pe hardware. Read more »
    Source: TechnoReport.ro | Published: octombrie 1, 2025 - 8:17 am
  • Xiaomi concurează Samsung cu noi smartphone-uri, Xiaomi 15T, şi electrocasniceXiaomi concurează Samsung cu noi smartphone-uri, Xiaomi 15T, şi electrocasnice
    Xiaomi a lansat miercuri, la Munchen, seria de smartphone-uri Xiaomi 15T, alături de o gamă de electrocasnice, marcând o provocare directă la adresa rivalului sud-coreean Samsung, transmite CNBC. Read more »
    Source: TechnoReport.ro | Published: septembrie 25, 2025 - 7:22 pm
Powered by RSS Feed Plugin

Truckandvan.ro

  • TollRO în dezbatere publică – cât vor plăti transportatorii pentru utilizarea drumurilor?TollRO în dezbatere publică – cât vor plăti transportatorii pentru utilizarea drumurilor?
    Ministerul Transporturilor și Infrastructurii a anunțat deschiderea procedurii de transparenţă decizională pentru proiectul de act normativ care vizează categoriile de vehicule si nivelului tarifului unitar pentru utilizarea infrastructurii rutiere. TollRo se aplică pentru vehiculele de transport marfă cu masa totală maximă autorizată (MTMA) mai mare de 3,5 tone. Read more »
    Source: Truck & Van | Published: octombrie 10, 2025 - 4:58 am
  • Archion, noua companie de camioane creată de Daimler și Toyota
    Daimler Truck și Toyota Motor vor deveni acționari cu părți egale ai companiei Archion, o entitate care va deține integral mărcile de camioane Mitsubishi Fuso și Hino. Archion va deveni operațională la 1 aprilie 2026, prima zi a anului fiscal japonez. Read more »
    Source: Truck & Van | Published: octombrie 10, 2025 - 4:51 am
Powered by RSS Feed Plugin

AUTOREPORT © 2016

Proudly powered by WordPress | Theme: AcmeBlog by Acme Themes